Jedwabna poszewka

Jedwabna poszewka LoveSilk wykonana jest w 100% z jedwabiu morwowego, wyłącznie najwyższej jakości. Przykładamy wielką wagę do materiału, z którego wykonujemy, szyjemy nasze produkty. Świadomość doboru odpowieniej tkaniny jest dla nas kluczowa. Nasze produkty szyte są ręcznie i wyłącznie w zakładach na terenie Polski. Ma to ma znaczący wpływ podczas nadzoru produkcji na każdym jej etapie.

Nasze jedwabne poszewki wykonane są z jedwabiu morwowego 22 Momme.

Uważaj na tanie zamienniki oraz podróbki, których ceny są często niższe niż sam koszt zakupu prawdziwego jedwabiu morwowego przeznaczonego do dalszej obróbki.

Wypoczynek i sen na jedwabnej poszewce pozytywnie wpływa na skórę twarzy oraz włosy. Poszewki LoveSilk z powodzeniem zapobiegają odgnieceniom oraz sennym zmarszczkom. Warto podkreślić, iż naturalny jedwab morwowy, który stosowany jest w naszych wyrobach, stanowi obecnie jeden z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych materiałów na świecie. Naszym celem jest dostarczenie na rynek wyjątkowego, żadkiego produktu, który w swej pięknej formie niesie także ważną urzyteczność dla każdej kobiety dbającej o swoją cerę i włosy. Udalo się nam połączyć niesmowite walory jakościowe z mierzalnymi korzyściami dla kobiecej cery i włosów. Każdy w LoveSilk wie, że szukasz wyjątkowego produktu i my mamy go dla Ciebie ponieważ zależy nam na Tobie. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie materiał zarazem miękki i trwały, który daje nieasmowite efekty dla Twojej twarzy? Mamy produkt dla Ciebie. Jedwabna poszewka według nas to wspaniałe połaczenie luksusu płynącego z egzotycznego materiału z oczywistymi korzyściami dla zdrowia i samopoczucia użytkowniczki.

Jedwabna poszewka

Dokonaj zakupu w naszym sklepie, a przekonasz się, że było warto. Będzisz żałować, że nie dokonałaś zakupu wcześniej. Będziesz polecać nasz produkt swoim koleżankom, bo uznasz, że warto. Nie czekaj. Daj się namówić już teraz, zamów poszewkę z jedwabiu Lovesilk. Nie zwlekaj z zakupem, każda chwila wypoczynku i snu na jedwanej poszewce da Ci wiele radości.

Jedwabna poszewka musi być prana ręczne, w temperaturze 30 stopni, z użyciem łagodnego detergentu lub warto stosować czyszczenie na sucho. Nie wybielaj poszewki, nie susz jej w suszarce. Możesz prać ją również w pralce ale tylko w trybie delikatnym. Susz poszewkę najlepiej na płasko oraz w cieniu. Prasuj wyłącznie na niskim ustawieniu, nie rozgrzewaj żylazka do dużych temperatur. Zachowaj szczególną ostrożność podczas prania i prasowania. Pamiętaj, poszewkę możesz łatwo zniszczyć.

Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników