Rollery do masażu

Rollery do twarzy LoveSilk to doskonałe narzędzie do masażu i sposób na zbudowanie atmosfery SPA wokół codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Ich popularność urosła w ostatnich latach znacząco, głównie za sprawą popularności naturalnych kosmetyków i koreańskiej wielostopniowej pielęgnacji twarzy. Obok pozytywnych recenzji często pojawia się jednak pytanie: roller do twarzy – czy warto w niego zainwestować? Czy nie jest to tylko ładnie wyglądający na zdjęciach gadżet, na którego stosowanie nikt nie ma czasu? Czy efekty jego działania są faktycznie widoczne?

Kolorowe rollery do twarzy wykonane z eleganckiego, szlifowanego jadeitu, kwarcu i innych cennych kamieni cieszą się popularnością zarówno za sprawą swojego działania, jak i samego wyglądu. Ten ostatni nie jest bez znaczenia, bo dużą rolę w budowaniu atmosfery relaksu podczas zabiegów pielęgnacyjnych odgrywa właśnie stworzenie wizualnie odprężającej przestrzeni. Sama estetyka wykonania nie jest tu jednak najważniejsza – roller do twarzy warto kupić ze względu na właściwości kamienia, z jakiego został wykonany.

Kilka wskazówek:
Przechowuj kamień w lodówce. Jadeitowe kamienie są przyjemne w dotyku, ale schłodzone mogą dodatkowo ukoić skórę
Stosuj wałek jadeitowy z maską w płachcie – wałki jadeitowe można stosować do wygładzania maseczek, aby lepiej przylegały do ​​skóry
Regularnie czyść wałek. Ponieważ narzędzia są używane do twarzy i mogą łatwo rozprzestrzeniać bakterie, po użyciu wyczyść je ciepłą wodą z mydłem i przechowuj w czystym, suchym miejscu.